Waga Xiaomi Yunmai 3 Smart Scale (YMBS-S282-WH)
Zdjęcia 5 |
Xiaomi Yunmai 3 Smart Scale |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Yunmai 3 Smart Scale
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yunmai 3 YMBS-S282 biały AGDM-WAGL-YNMI-002 | 140 zł |
Yunmai YMBS-S282 150kg | 150 zł |
YUNMAI YMBS-S282 Inteligentna waga biała | 159 zł |
Yunmai YMBS-S282 150kg | 150 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →