Detektor bezpieczeństwa Xiaomi Smart Door Window Sensor 2 (MCCGQ02HL)
Zdjęcia 4 |
Xiaomi Smart Door Window Sensor 2 |
|
Możliwe jest autonomiczne użytkowanie bez bramy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Smart Door Window Sensor 2
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Czujnik na Drzwi i Okna Biały 34 x 33 x 14 mm BHR5154GL | 39 zł |
Czujnik Xiaomi Door and Window Sensor 2 NET-SMH-CZ-XIA-002 | 44 zł |
Czujnik otwarcia drzwi i okien Xiaomi Mi Door and Window Sensor 2 BLE XIAO | 50 zł |
Czujnik otwarcia drzwi i okien XIAOMI MCCGQ02HL Bluetooth | 39 zł |
Czujnik otwarcia drzwi i okien XIAOMI MCCGQ02HL Bluetooth | 39 zł |
pokaż 10 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →