Elektryczna szczoteczka do zębów Xiaomi MiJia T100
Wideo 14Zdjęcia 8 |
Xiaomi MiJia T100 |
|
Prosta i niedroga elektryczna szczoteczka soniczna w wytrzymałej, wodoodpornej obudowie IPX7. Zasilany wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym, ładowany za pomocą standardowego kabla USB. Waży zaledwie 46 g. Pełne czterogodzinne ładowanie wystarcza na pełny miesiąc pracy autonomicznej, co pozwala zabrać ten model na wakacje lub w podróż służbową. Producent pozycjonuje jako niedrogi produkt w średniej cenie, który jest prosty i wygodny w codziennym użytkowaniu.
Standardowa owalna główka jest wyposażona w średnio twarde, delikatne włosie DuPont. Dzięki zoptymalizowanej długości włosia możliwe jest działanie na tylną i przednią powierzchnię zębów. Oprócz skutecznego oczyszczania szczoteczka Xiaomi Sonic T100 zapewnia wysokiej jakości i delikatny masaż dziąseł. Bezszczotkowy silnik elektryczny o długiej żywotności wykorzystujący zasadę lewitacji magnetycznej generuje wibracje do 275 Hz.
Intensywnie wibrujące włosie szczoteczki skutecznie ubija pastę w pienistą masę, która dobrze wnika w przestrzenie międzyzębowe, pomagając usunąć płytkę nazębną. Może pracować w dwóch trybach: codziennego użytku oraz delikatnym trybie delikatnego oczyszczania, co przyda się wrażliwym zębom. Aby utrzymać optymalny czas oczyszczania, szczoteczka wyposażona jest w automatyczny 2-minutowy timer z 30-sekundowym alarmem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi MiJia T100
Xiaomi Mijia T100 Sonic Electric szczoteczka do zębów dla dorosłych ultrad | 101 zł |
Soniczna szczoteczka Xiaomi Mijia T100! NIEBIESKA | 100 zł |
Xiaomi Mijia T100 Sonic Electric Toothbrush Adult Ultrasonic Automatic Too | 60 zł |
Soniczna szczoteczka Xiaomi Mijia T100! RÓŻOWA | 100 zł |