Inteligentne gniazdko Xiaomi Mi Smart Plug WI-FI (ZNCZ05CM)
Zdjęcia 8 |
Xiaomi Mi Smart Plug WI-FI |
|
Moc nadajnika Wi-Fi 15 dBm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Mi Smart Plug WI-FI
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdko Mi Smart Wi-Fi Power Plug GMR4015GL | 116 zł |
Gniazdko Mi Smart Wi-Fi Power Plug | 199 zł |
Mi Smart Wi-Fi Power Plug - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, Da | 99 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →