Olej silnikowy XADO Atomic Oil 5W-40 SM/CF 5 l (XA 20322)
XADO Atomic Oil 5W-40 SM/CF 5L |
|
Syntetyczny olej na każdą pogodę do silników benzynowych i wysokoprężnych wewnętrznego spalania. Produkt może być stosowany w nowoczesnych silnikach wymuszonych, silnikach z układami turbodoładowania i filtrami cząstek stałych. Olej silnikowy XADO Atomic Oil 5W-40 SM/CF 5L produkowany jest w technologii mid SAPS. Podstawą lubrykantu jest baza syntetyczna z dodatkiem pakietu detergentów i dodatków ochronnych.
Produkt tworzy gęsty film olejowy na wewnętrznych częściach i podzespołach silnika, zapewniając utrzymanie odpowiedniej czystości. O energooszczędnych właściwościach oleju silnikowego decyduje wprowadzenie do jego formuły atomowego rewitalizanta. Jednostki napędowe uruchamiają się płynnie przy niskich ujemnych temperaturach zewnętrznych, a także gwarantują niezawodne smarowanie w intensywnej eksploatacji pojazdu. W osobnej linii olej zalecany do silników o podwyższonych wymaganiach co do czystości spalin. Forma uwalniania oleju silnikowego to prostokątny metalowy kanister o pojemności 5 litrów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog XADO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele XADO.
Modyfikacje XADO Atomic Oil 5W-40 SM/CF
Ceny na XADO Atomic Oil 5W-40 SM/CF |
---|---|---|---|---|
XADO Atomic Oil 5W-40 SM/CF 1 l | od 53 zł | 2 oferty | ||
XADO Atomic Oil 5W-40 SM/CF 4 l | od 176 zł | 2 oferty | ||
XADO Atomic Oil 5W-40 SM/CF 5 l | od 208 zł | 2 oferty |