Lampa stołowa WiZ Squire
Zdjęcia 8 |
WiZ Squire |
|
Google Home, wsparcie Alexa.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WiZ Squire
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WiZ Lampa przeno?na Squire | 245 zł |
Lampa led WiZ Portable Squire,9W,2200-6500 (RGB),IP20,white ELE-LED-WIZ-00 | 309 zł |
WiZ - LED RGBW Ściemnialna lampa stołowa SQUIRE LED/9W/230V 2200-6500K Wi- | 362 zł |
WiZ WiZ Squire lampa stołowa LED, RGBW, przenośna | 289 zł |
Philips Wiz Squire Smart Lamp 9w Złocisty 7338793 | 196 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →