Pompa cyrkulacyjna Wilo Yonos PICO 1.0 25/1-8 7.4 m 1 1/2" 180 mm (4248086)
Wkrótce w sprzedaży 975 zł Przeznaczenie: do systemów grzewczych; Zasada działania: odśrodkowa; Rodzaj wirnika silnika: mokry; Wydajność (l/h): 4400; Wysokość podnoszenia (m): 7.4; Wysokość ssania (m): 10; Min. temperatura płynu (°C): -10; Maks. temperatura płynu (°C): 95; liczba stopni prędkości obrotowej: płynna regulacja obrotów |
Wilo Yonos PICO 1.0 25/1-8 7.4 m
1 1/2"
180 mm
3.2 m
3.2 m 1 1/2"
130 mm
1 1/2"
180 mm
4.3 m
2"
180 mm
5.5 m
1 1/2"
180 mm
5.5 m
1"
130 mm
6 m
2"
180 mm
7.4 m
7.6 m 1 1/2"
180 mm
2"
180 mm
Przeznaczenie:do systemów grzewczych
Wydajność:4400 l/h
Wysokość podnoszenia:7.4 m
Pobór mocy:75 W
Liczba stopni prędkości:płynna regulacja obrotów
Rodzaj przyłącza:gwintowane
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Yonos PICO 1.0 25/1-8
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wilo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wilo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Wilo Yonos PICO 1.0 25/1-8
Ceny na Wilo Yonos PICO 1.0 25/1-8 |
---|---|---|---|---|
Wilo Yonos PICO 1.0 25/1-4-130 3.2 m 1 1/2" 130 mm | od 807 zł |
Wilo Yonos PICO 1.0 25/1-4 3.2 m 1 1/2" 180 mm | od 548 zł | 1 oferta | ||
Wilo Yonos PICO 1.0 30/1-8 7.6 m 2" 180 mm | od 1 128 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →