Toster Wilfa CT-1000MB
Zdjęcia 4 |
Wilfa CT-1000MB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wilfa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wilfa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wilfa CT-1000MB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toster WILFA Classic CT-1000MB Czarny | 300 zł |
Toster WILFA Classic CT-1000MB Czarny 602755 | 300 zł |
Modyfikacje Wilfa CT-1000MB
Ceny na Wilfa CT-1000MB |
---|---|---|---|---|
Wilfa CT-1000MW | od 247 zł | 4 oferty | ||
Wilfa CT-1000MB | od 300 zł | 3 oferty | ||
Wilfa CT-1000S | od 247 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →