Zamrażarka skrzyniowa Whirlpool WHS 2121 204 l
Zdjęcia 3 |
Whirlpool WHS 2121 133 l204 l |
|
Wolnostojąca zamrażarka skrzyniowa do przechowywania dużych ilości mrożonej żywności. Dostęp do zawartości jest możliwy przez pokrywę na zawiasach. Mocną stroną modelu jest długi czas autonomicznego utrzymywania zimna – do 36 godzin z rzędu w przypadku nieprzewidzianych przerw w dostawie prądu. Dzięki możliwości zamrażania wszystko jest również na poziomie – Whirlpool WHS 2121 jest w stanie schłodzić do minimalnej temperatury do 16 kg żywności w ciągu doby.
Model zajmuje niewiele wolnego miejsca (87x81x64 cm), a jego waga to około 29 kg. Klasa energetyczna urządzenia oznaczona jest symbolem A+, co w przeliczeniu na konkretne liczby odpowiada rocznemu zużyciu energii elektrycznej 234 kW. Wiszący kosz druciany jest dołączony do zamrażarki skrzyniowej jako akcesorium opcjonalne. Będziesz musiał okresowo rozmrażać urządzenie w staromodny sposób, tj. ręcznie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool WHS 2121 204 l
Wszystkie ceny 17 →WHIRLPOOL Zamrażarka WHIRPOOL WHS 2121 Biały | 1 199 zł |
Whirlpool Zamrażarka skrzyniowa WHS2121 HWWHRLZS2121000 | 1 199 zł |
Whirlpool WHS2121 | 1 099 zł |
Zamrażarka WHIRLPOOL WHS 2121 | 1 199 zł |
Modyfikacje Whirlpool WHS 2121
Ceny na Whirlpool WHS 2121 |
---|---|---|---|---|
Whirlpool WHS 1421 133 l | od 1 279 zł | 2 oferty | ||
Whirlpool WHS 2121 204 l | od 1 099 zł | 18 oferty |