Lodówka do zabudowy Whirlpool SP 40801
Zdjęcia 13 |
Whirlpool SP 40801 |
|
Główną cechą tej lodówki do zabudowy jest jej zwiększona pojemność. Urządzenie posiada dwie komory o łącznej pojemności 400 litrów. Lodówka znajduje się na górze, może pomieścić do 299 litrów, natomiast zamrażarka przeznaczona jest na 101 litrów. Ten model nadaje się do obsługi 4-5 osobowej rodziny. Model Whirlpool SP 40801 otrzymał 1 kompresor i 1 obieg chłodniczy. Komora zamrażarki wyposażona jest w metalową płytkę STOP FROST, która znajduje się na górze.
Cały szron powstaje tylko na płytce. Aby usunąć szron wystarczy wyjąć płytkę i wypłukać, zabieg trwa tylko minutę. System wentylacji zawiera filtr antybakteryjny MICROBAN. Wychwytuje najmniejsze bakterie, zarodniki grzybów i inne zanieczyszczenia, dzięki czemu produkty zachowują świeżość znacznie dłużej niż zwykle. Filtr MICROBAN wytrzymuje 6 miesięcy. Drzwi lodówki są zdejmowane. Wewnątrz komór roboczych zapewnione jest efektywne podświetlenie LED. Roczne zużycie energii elektrycznej wynosi 328 kWh. Poziom hałasu nie przekracza 35 dB. W przypadku braku zasilania i zamkniętych drzwi lodówka będzie utrzymywała stabilny reżim temperaturowy przez 26 godzin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool SP 40801
Wszystkie ceny 10 →WHIRLPOOL Lodówka WHIRLPOOL SP40 801 EU 1 Nie Dotyczy | 3 569 zł |
Komfort Whirlpool Sp 40801 Eu1 | 4 389 zł |
Lodówka Whirlpool SP40 801 EU 1 859991602240 | 4 389 zł |
Lodówka Whirlpool SP40 801 EU | 3 584 zł |
Lodówka do zabudowy WHIRLPOOL SP40 801 EU 1 | 4 389 zł |