Lodówka do zabudowy Whirlpool ARG 590
Zdjęcia 6 |
Whirlpool ARG 590 |
|
Kompaktowa lodówka do zabudowy, która nadaje się szczególnie do małych mieszkań, domów wiejskich lub pokoi hotelowych. Całkowita pojemność użytkowa produktu wynosi tylko 126 litrów, ale jednocześnie wysokość korpusu nie przekracza 82 cm, jednak pomimo skromnych wymiarów produkt posiada dwie komory robocze: komorę chłodniczą na 108 litrów oraz zamrażarka na 18 litrów; należy jednak zauważyć, że dostęp do komór odbywa się przez jedne drzwi główne.
Dzięki przemyślanej izolacji termicznej Whirlpool ARG 590 jest w stanie utrzymać wewnątrz temperaturę powietrza niezbędną do bezpiecznego przechowywania żywności przez 14 godzin bez zasilania. Zamrażarka, choć skromna, ale jej pojemność wystarcza, aby całkowicie zamrozić do 2 kg świeżej żywności w ciągu doby. Ale system rozmrażania komór jest automatyczny (kroplówka). Poziom hałasu generowanego podczas pracy nie przekracza komfortowych 38 dB. Należy również zwrócić uwagę na to, że energochłonność tego konkretnego modelu odpowiada klasie ekonomicznej A+, ale podobna modyfikacja z efektywnością energetyczną na poziomie klasy A jest również prezentowana na rynku – żeby nie pomylić w tej kwestii warto wyjaśnić tę kwestię z kierownikiem sklepu bezpośrednio przed zakupem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool ARG 590
Wszystkie ceny 12 →Lodówka Whirlpool ARG 590 859991604110 | 1 499 zł |
Lodówka WHIRLPOOL ARG 590 | 1 700 zł |
Lodówka WHIRLPOOL F 8003437045721 | 1 746 zł |
Lodówka WHIRLPOOL ARG 590 ARG590 | 1 700 zł |
- 3 szklane półki
- 2 szuflady do przechowywania warzyw i owoców
- Pojemnik na lód
- 3 półki w drzwiach