Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Whirlpool AMW 731 NB (858773129920)
Zdjęcia 5 |
Whirlpool AMW 731 NB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool AMW 731 NB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Whirlpool AMW 731/NB Grill | 1 490 zł |
Whirlpool AMW 731/NB Grill | 1 899 zł |
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL AMW 731NB | Bezpłatny transport | 1 490 zł |
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL AMW 731NB | Bezpłatny transport | 1 490 zł |
Modyfikacje Whirlpool AMW 731 NB
Ceny na Whirlpool AMW 731 NB |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AMW 731 WH | od 1 371 zł | 5 oferty | ||
Whirlpool AMW 731 NB | od 1 490 zł | 5 oferty | ||
Whirlpool AMW 731 IX | od 1 600 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →