Opona ciężarowa West Lake WSR+1 225/75 R17.5 129M
Wybierz rozmiar opony ciężarowej
West Lake WSR+1 225/75 R17.5 129M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog West Lake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele West Lake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje West Lake WSR+1 225/75 R17.5 129M
Ceny na West Lake WSR+1 225/75 R17.5 129M |
---|---|---|---|---|
West Lake WSR+1 225/75 R17.5 129M | od 809 zł | 1 oferta | ||
West Lake WSR+1 235/75 R17.5 132M | od 764 zł | 1 oferta | ||
West Lake WSR+1 245/70 R17.5 136M | od 792 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →