Katalog   /   Audio   /   Mikrofony   /   Warm Audio

Mikrofon Warm Audio WA-47

Zdjęcia - Mikrofon Warm Audio WA-47
Zdjęcia 8
Warm Audio WA-47
Kolor
Rodzajstudyjny
Typpojemnościowy (lampowy)
Specyfikacja
Kierunkowośćjednokierunkowy
dwukierunkowy
dookólny
Charakterystyka kierunkowościkardioidalna
Impedancja nominalna200 Ohm
Pasmo przenoszenia20 – 20000 Hz
Ciśnienie akustyczne140 dB
Stosunek sygnału do szumu82 dB
Funkcje i złącza
Funkcje i możliwościmożliwość przełączenia charakterystyki kierunkowej
ZłączeXLR
Dane ogólne
Zasilaniefantomowe
Materiał wykonaniatworzywo sztuczne
Wymiary254x60x60 mm
Waga4082 g
Dołączone akcesoriakoszyk antywstrząsowy
odłączany kabel
zasilacz
futerał / pokrowiec
Oficjalna stronawarmaudio.com
Data dodania do E-KatalogMaj 2020

Studyjny lampowy mikrofon pojemnościowy, będący autentycznym odwzorowaniem jednego z najbardziej ikonicznych i pożądanych modeli w historii nagrań dźwiękowych. Celem tego urządzenia jest dokładne odwzorowanie klasycznego brzmienia, znanego z głębokiego basu, bogatej średnicy oraz miękkich wysokich tonów. Jego dźwięk opiera się na lampowym układzie, a także dokładnie odwzorowanej kapsule w stylu K47 i niestandardowym transformatorze.

Jedną z kluczowych cech jest elastyczność zastosowania: mikrofon oferuje dziewięć przełączalnych wzorców kierunkowych, w tym kardioidalny, dookólny i „ósemkowy”, co pozwala precyzyjnie dostosować uchwyt dźwięku do dowolnego źródła. Profesjonalny studyjny mikrofon Warm Audio WA-47 dostarczany jest w pełnym zestawie, gotowym do pracy: zawiera zewnętrzny zasilacz, uchwyt antywibracyjny typu "pająk", specjalny kabel i solidną walizkę do przechowywania. Mikrofon jest w stanie wytrzymać wysokie ciśnienie akustyczne do 140 dB, co czyni go odpowiednim do nagrywania głośnych instrumentów.

Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Warm Audio 2026 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Warm Audio.

Kup Warm Audio WA-47

Wszystkie ceny 8 →
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.

WA-47F duża membrana FET mikrofon pojemnościowy WA-47F

Amazon.pl
Złóż skargę
2 846 

Warm Audio WA-47F Kondensator FET z dużą membraną 55-90062

Warm Audio WA-47F Large Diaphragm FET Condenser Microphone wzoruje się na jednym z najbardziej kultowych mikrofonów jakie kie... więcejdykolwiek powstały zapewniając wierne odtworzenie oryginalnego brzmienia. Konstrukcja FET w stylu 47 była ceniona w świecie muzycznym za zrozumiałość szybkie transjenty i bogate brzmienie ogólne. Używano go w niezliczonych przebojowych nagraniach takich artystów jak Daft Punk Dave Grohl David Lee Roth i wielu innych. Sercem WA-47F jest starannie odtworzona kapsuła w stylu K47 która zapewnia bardzo szerokie pasmo przenoszenia wychwytując każdy niuans ze źródła dźwięku. W mikrofonie zastosowano również specjalistyczny transformator wyjściowy TAB-Funkenwek USA oraz tranzystory Fairchild FET aby zapewnić klasyczne ciepło kojarzone z klasycznymi mikrofonami. Oryginał był uważany za mikrofon "go-to" dla każdego artysty - idealny do nagrywania wokali kabin gitarowych i bębnów kopiących. Jego zdolność do obsługi głośnych źródeł dźwięku sprawia że jest to jeden z najbardziej wszechstronnych mikrofonów dostępnych na rynku. Tłumi dźwięk za pomocą wbudowanego filtra i strony pad. Strona pad o wartości -10dB jest przydatna przy nagrywaniu głośniejszych źródeł dźwięku umożliwiając eliminację zniekształceń i zapobiegając przeciążeniu sygnału. Wbudowany filtr dolnoprzepustowy (140 Hz) doskonale nadaje się do usuwania niepożądanych dudnień w dolnej części pasma oraz do obniżania poziomu wokalu co pozwala zaoszczędzić czas podczas obróbki końcowej. Sam mikrofon zbudowany jest z niklowanego mosiężnego korpusu z rozszerzoną osłoną główki w celu optymalizacji pracy kapsuły. W zestawie z WA-47F znajduje się również wysokiej jakości drewniane pudełko do przechowywania i transportu mikrofonu oraz twardy uchwyt.
Gear4Music.pl
Złóż skargę
3 256 

Warm Audio WA-47 – mikrofon lampowy

Allegro
Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
4 290 

Mikrofon WARM AUDIO Warm Audio WA-47F - Mikrofon Pojemnościowy

Morele.net
Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
3 253 

Warm Audio WA-47 - pojemnościowy mikrofon lampowy

Warm Audio WA-47 - pojemnościowy mikrofon lampowy
Akces-markt.pl
Złóż skargę
4 220 
pokaż 3 oferty

Dynamika cen dla Warm Audio WA-47

  • Minimalna
  • Średnia
  • Maksymalna