Torba na aparat WANDRD DUO Daypack
Wideo 16Zdjęcia 9 |
WANDRD DUO Daypack |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WANDRD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WANDRD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WANDRD DUO Daypack
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wandrd Plecak fotograficzny Duo Daypack AF-T-WDRD-005Wandrd Plecak fotograficzny Duo Daypack Wandrd Duo Daypack to miejski plecak fotograficzny, który oczarował konsumentów na ca... więcejłym świecie. Na platformie Kickstarter projekt zebrał ponad 650 000 $. Klasyka, szyk i elegancja - tak można opisać jego wygląd. Plecak został uszyty z najwyższej jakości materiałów i kryje w sobie mnóstwo nowatorskich rozwiązań. Świetnie sprawdzi się na co dzień, w drodze do pracy, na uczelnię, jak i w trakcie weekendowych fotograficznych ekspedycji za miasto. Główne cechy: Infinite Zip™ - szybki i wygodny dostęp do zawartości plecaka pojemne kieszenie na laptop i tablet zintegrowany wkład fotograficzny dwie duże i elastyczne kieszenie na obiektywy, lampy bryzgoszczelne zamki błyskawiczne YKK elastyczna kieszeń na bidon / statyw bezpieczna kieszeń na dokumenty organizer na kable zaczep na kluczyki specjalna kieszeń na telefon wyściełana miękkim materiałem mnóstwo dodatkowych kieszeni na różne akcesoria odpinany pas piersiowy wygodny sposób montażu na rączce walizki turystycznej Plecak stworzony dla Ciebie! Nieważne czy jesteś studentem uciekającym z zajęć, panem fotografem na bajkowym ślubie, czy odważnym autostopowiczem podróżującym po egzotycznych krajach, ten plecak jest właśnie dla Ciebie! Praktyczne rozwiązania zastosowane w modelu Duo Daypack sprawdzą się zarówno podczas prozaicznych zajęć dnia powszedniego, jak i epickich wypraw na koniec świata. Ile "bałaganu" zmieści się do środka? Plecak Wandrd Duo to prawdziwa bestia z dużym brzuszkiem. W jej wnętrzu jest wystarczająco dużo miejsca, by pomieścić aparat fotograficzny, od 2 do 4 obiektywów, 15-sto calowy laptop, tablet, kable, ładowarki, dysk twardy, butelkę z wodą, kanapkę, okulary przeciwsłoneczn Komputronik.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Plecak WANDRD Duo Daypack CzarnyWandrd Duo Daypack to miejski plecak fotograficzny, który oczarował konsumentów na całym świecie. Klasyka, szyk i elegancja t... więcejak można opisać jego wygląd. Plecak został uszyty z najwyższej jakości materiałów i kryje w sobie mnóstwo nowatorskich rozwiązań. Świetnie sprawdzi się na co dzień, w drodze do pracy, na uczelnię, jak i w trakcie weekendowych fotograficznych wypadów za miasto. Electro.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Plecak WANDRD Duo Daypack CzarnyWandrd Duo Daypack to miejski plecak fotograficzny, który oczarował konsumentów na całym świecie. Klasyka, szyk i elegancja t... więcejak można opisać jego wygląd. Plecak został uszyty z najwyższej jakości materiałów i kryje w sobie mnóstwo nowatorskich rozwiązań. Świetnie sprawdzi się na co dzień, w drodze do pracy, na uczelnię, jak i w trakcie weekendowych fotograficznych wypadów za miasto.... Avans.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Plecak WANDRD Duo Daypack CzarnyWandrd Duo Daypack to miejski plecak fotograficzny, który oczarował konsumentów na całym świecie. Klasyka, szyk i elegancja t... więcejak można opisać jego wygląd. Plecak został uszyty z najwyższej jakości materiałów i kryje w sobie mnóstwo nowatorskich rozwiązań. Świetnie sprawdzi się na co dzień, w drodze do pracy, na uczelnię, jak i w trakcie weekendowych fotograficznych wypadów za miasto.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Wandrd Duo Daypack Plecak FotorgraficznyPlecak fotograficzny Wandrd Duo Daypack Infinite Zip™ - szybki i wygodny dostęp do zawartości plecaka pojemne kieszenie na la... więcejptop i tablet zintegrowany wkład... EmpikZłóż skargę | 1 199 zł |
Wideo recenzje
Wandrd DUO - The Best Daypack? | @LocalAdventurer
10 sierpnia 20201 005 przegląd
WANDRD Duo Daypack UNBOXING and First Thoughts (Awesome for On The Move Camera Backpack)
11 grudnia 2020583 przegląd
WANDRD DUO Day Pack Massive Review! Killer day, camera, minimal travel bag!
20 stycznia 20201 596 przegląd
WANDRD DUO Daypack Review (6 months later)
20 maja 20222 818 przegląd
WANDRD Duo Daypack Review (One of my all time faves...)
13 lipca 202031 890 przegląd
Wandrd Duo Daypack
23 kwietnia 2021659 przegląd
Wandrd DUO Daypack Hands-On Review
24 kwietnia 202015 997 przegląd
Wandrd Duo Daypack is one of our favorite EDCs we ever reviewed and used. #shorts
4 marca 20221 678 przegląd
What's in My Tech / Camera Bag | Wandrd Duo Daypack Review
18 grudnia 201910 761 przegląd
WANDRD Duo Daypack Backpack Review for Photographers
28 listopada 20195 370 przegląd
WANDRD DUO Daypack Review | 20L Everyday Camera Backpack
13 lutego 202039 236 przegląd
WANDRD Duo Daypack Review (Initial Thoughts)
2 stycznia 20206 130 przegląd
Peak Design Everyday Backpack Zip 20L Vs WANDRD Duo Daypack Comparison
13 lutego 202042 301 przegląd
The DUO Daypack | Daily Carry Elevated
13 czerwca 201946 984 przegląd
WANDRD DUO Camera Daypack Sean Sewell of Engearment com
5 października 20191 942 przegląd
DUO Daypack Feature Overview
21 listopada 201942 806 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 063 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 520x318x279 mm, waga: 1100 g, kieszeń na butelkę, mocowanie statywu
od 1 046 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 400x280x140 mm, do kamery: 240x280x110 mm, waga: 1100 g, mocowanie statywu
od 1 023 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 360x520x230 mm, waga: 2140 g, kieszeń na butelkę, mocowanie statywu
od 1 131 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 559x318x279 mm, waga: 1200 g, kieszeń na butelkę, mocowanie statywu
od 1 022 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 360x220x520 mm, do kamery: 300x160x440 mm, waga: 2840 g, MOLLE/PALS, mocowanie statywu, pokrowiec przeciwdeszczowy
od 999 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 540x355x260 mm, do kamery: 420x260x155 mm, waga: 2160 g, kieszeń na butelkę, mocowanie statywu, pokrowiec przeciwdeszczowy
od 1 138 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 597x330x267 mm, waga: 1700 g, mocowanie statywu
od 1 256 zł
plecak, walizka, do lustrzanek, wymiary: 345x280x590 mm, do kamery: 310x175x490 mm, waga: 4770 g, kieszeń na butelkę, mocowanie statywu, pokrowiec przeciwdeszczowy
od 1 119 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 316x457x216 mm, do kamery: 292x424x173 mm, waga: 1900 g, mocowanie statywu, pokrowiec przeciwdeszczowy
od 999 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 315x480x235 mm, do kamery: 285x450x200 mm, waga: 1550 g, kieszeń na butelkę
od 810 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 483x305x267 mm, waga: 1200 g, kieszeń na butelkę, mocowanie statywu
od 1 046 zł
plecak, do lustrzanek, wymiary: 530x300x230 mm, waga: 1700 g, kieszeń na butelkę, mocowanie statywu