Strzyżarka Wahl HomePro 2616 (09243-2616)
Zdjęcia 7 |
Wahl HomePro 2616 |
|
Kompletny zestaw fryzjerski do użytku domowego, którego jedną z kluczowych i najważniejszych cech jest rozbudowany pakiet. Urządzenie jest więc zapakowane w twardy plastikowy futerał. Wewnątrz oprócz maszyny znajduje się dziesięć głównych dysz z grzebieniem od 3 do 25 mm. Dodatkowo istnieje kilka pomocniczych dysz, dzięki którym wygodnie jest przycinać włosy za uszami. W zestawie również klipsy do mocowania długich włosów, nożyczki oraz trzy grzebienie z różnymi rodzajami grzebieni.
Strzyżarka Wahl HomePro 09243-2616 wyposażona jest w silnik wibracyjny o mocy 9 W, który umożliwia napędowi poruszanie ostrzy noży z prędkością 3080 obr/min. To bardzo produktywny model, który pewnie tnie włosy o dowolnej gęstości. Szerokość głowicy tnącej wynosi 45mm. Korpus urządzenia posiada gumowaną wkładkę, która zapewnia wygodny i pewny chwyt oraz zapobiega wyślizgiwaniu się urządzenia z dłoni. Urządzenie zasilane jest napięciem 230 V. Długość przewodu sięga 230 cm, co pozwala fryzjerowi swobodnie chodzić po fotelu. Ostre krawędzie bloku noża mają samoostrzącą się konstrukcję. Ostrza ze stali nierdzewnej sprawiają, że model jest niezawodny i trwały. Ten zestaw doskonale nadaje się do strzyżenia w domu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wahl 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wahl.
Kup Wahl HomePro 2616
Wszystkie ceny 6 →WAHL HomePro Clipper maszynka do strzyżenia włosów z kablem 09243-2616 | 98 zł |
Wahl Homepro 09243-2616 - hair clipper | 136 zł |
Wahl Home Pro Complete Haircutting Kit maszynka do strzyżenia włosów 1 szt | 100 zł |
Maszynka do strzyżenia włosów WAHL 09243-2616 Home Pro | 99 zł |
Maszynka do strzyżenia włosów WAHL 09243-2616 Home Pro | 95 zł |
Maszynka do strzyżenia włosów WAHL HomePro | 99 zł |