System audio W-King T8
Wideo 10Zdjęcia 6 |
W-King T8
Rodzaj:głośnik mobilny
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:30 W
Nośniki:USB
Zasilanie:akumulatorowe
Wymiary:196x277x100 mm
Waga:2.46 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup W-King T8
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Głośnik W-KING T8 czarny (T8 black) | 293 zł |
W-KING T8 Głośnik bezprzewodowy Bluetoooth 30W czarny | 286 zł |
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING T8 30W (czarny) | 365 zł |
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING T8 30W (czarny) | 376 zł |
W-KING T8 Głośnik bezprzewodowy Bluetoooth 30W srebrny | 286 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →