Opona letnia Vredestein Ultrac Pro 225/45 R18 95Y
Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Vredestein Ultrac Pro 225/45 R18 95Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vredestein Ultrac Pro 225/45 R18 95Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vredestein Ultrac Pro ( 225/45 ZR18 (95Y) XL ) AP22545018YUPRA02 | 617 zł |
Vredestein Ultrac Pro (225/45 R18 95Y) AP22545018YUPRA02 | 615 zł |
Vredestein Ultrac Pro ( 225/45 ZR18 (95Y) XL ) | 626 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →