Opona całoroczna Vredestein Pinza A/T 245/65 R17 111T
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Vredestein Pinza A/T 245/65 R17 111T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vredestein 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vredestein.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vredestein Pinza A/T 245/65 R17 111T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vredestein Pinza AT (245/65 R17 111T) AP24565017TPABA02 | 818 zł |
Vredestein Pinza AT ( 245/65 R17 111T XL ) AP24565017TPABA02 | 827 zł |
Vredestein Pinza AT ( 245/65 R17 111T XL ) | 837 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →