Zestaw narzędziowy Vorel 58700
Zdjęcia 9 |
Vorel 58700 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vorel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vorel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vorel 58700
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato Zestaw Narzędziowy Czarny/Srebrny 58700 | 348 zł |
Zestaw narzędziowy 1/2" 1/4" 3/8" 216el. 58700 YATO | 339 zł |
Vorel Zestaw kluczy 216 elementów 58700 | 338 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →