Uchwyt ścienny Vogels VLB 500
Zdjęcia 4 |
Vogels VLB 500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vogels 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vogels.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vogels VLB 500
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VogelS VLB 500 Uchwyt Do Głośników 2X Czarny VLB500 | 65 zł |
VOGELS Uchwyt VOGELS VLB500 Czarny | 110 zł |
Vogel`s VLB 500 | 69 zł |
Vogels VLB 500 (srebrny) | 100 zł |
Vogels Uchwyt montażowy dla głośników (VLB 500) | 69 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →