Opona zimowa VIKING WinTech 225/40 R18 92V
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
VIKING WinTech 225/40 R18 92V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING WinTech 225/40 R18 92V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viking WinTech ( 225/40 R18 92V XL EVc ) 15632520000 | 393 zł |
Viking WinTech (225/40 R18 92V) 15632520000 | 393 zł |
Viking WinTech ( 225/40 R18 92V XL EVc ) | 398 zł |
Opona Viking 225/40R18 WINTECH 92V XL - opony zimowe 1563252 | 383 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →