Ścianka prysznicowa VidaXL Walk-in Shower 80 145674
Zdjęcia 6 |
VidaXL Walk-in Shower 80 145674 |
|
Wspornik regulowany w zakresie: 70 - 120 cm, wykonany ze stali nierdzewnej.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VidaXL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VidaXL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VidaXL Walk-in Shower 80 145674
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
vidaXL Ścianka prysznicowa, szkło hartowane, 80 x 195 cm | 569 zł |
vidaXL Ścianka prysznicowa, szkło hartowane, 80 x 195 cm | 1 109 zł |
Ścianka prysznicowa, szkło hartowane, 80 x 195 cm Lumarko! | 946 zł |
vidaXL Ścianka prysznicowa, szkło hartowane, 80 x 195 cm | 580 zł |
vidaXL Ścianka prysznicowa, szkło hartowane, 80 x 195 cm | 589 zł |
vidaXL Ścianka prysznicowa, szkło hartowane, 80 x 195 cm | 616 zł |
Modyfikacje VidaXL Walk-in Shower 80 145674
Ceny na VidaXL Walk-in Shower 80 145674 |
---|---|---|---|---|
VidaXL Walk-in Shower 80 145674 | od 569 zł | 6 oferty | ||
VidaXL Walk-in Shower 90 145675 | od 615 zł | 5 oferty | ||
VidaXL Walk-in Shower 100 145676 | od 626 zł | 5 oferty | ||
VidaXL Walk-in Shower 120 145677 | od 736 zł | 5 oferty | ||
VidaXL Walk-in Shower 140 145678 | od 748 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →