Wentylator VidaXL 51456
Zdjęcia 9 |
VidaXL 51456 biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VidaXL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VidaXL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VidaXL 51456
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
vidaXL Wentylator stołowy 3 prędkości 30 cm 40 W czarny 51456 | 149 zł |
Vida Wentylator stołowy, 3 prędkości, 30 cm, 40 W, czarny | 172 zł |
Wentylator biurkowy VIDAXL 51456 | 149 zł |
Wentylator stołowy, 3 prędkości, 30 cm, 40 W, czarny Lumarko! | 229 zł |
Modyfikacje VidaXL 51456
Ceny na VidaXL 51456 |
---|---|---|---|---|
VidaXL 51455 | od 87 zł | 6 oferty | ||
VidaXL 51456 | od 149 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →