Wentylator VidaXL 51455
Zdjęcia 9 |
VidaXL 51455 biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VidaXL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VidaXL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VidaXL 51455
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
vidaXL Wentylator stołowy 3 prędkości 30 cm 40 W biały 51455 | 122 zł |
Vida Wentylator stołowy, 3 prędkości, 30 cm, 40 W, biały | 141 zł |
Wentylator vidaXL 51455 | 87 zł |
Wentylator biurkowy VIDAXL 51455 | 122 zł |
Wentylator stołowy, 3 prędkości, 30 cm, 40 W, biały Lumarko! | 187 zł |
Modyfikacje VidaXL 51455
Ceny na VidaXL 51455 |
---|---|---|---|---|
VidaXL 51455 | od 87 zł | 6 oferty | ||
VidaXL 51456 | od 149 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →