Fotel komputerowy VidaXL 289361
Zdjęcia 12 |
VidaXL 289361 |
|
Przegląd mechanizmów do bujania w krzesłach komputerowych: zalety i wady każdego typuJakie są mechanizmy do bujania w krzesłach komputerowych i biurowych
Jak wybrać fotel komputerowyCo wziąć pod uwagę przy wyborze wygodnego fotela komputerowego ze względu na wzrost i pozostałe czynniki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VidaXL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VidaXL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VidaXL 289361
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
vidaXL Obrotowe krzesło biurowe różowe sztuczna skóra 289361 | 557 zł |
Vida Krzesło biurowe, obrotowe, czarne, sztuczna skóra | 667 zł |
Krzesło biurowe vidaXL Różowe | 518 zł |
Krzesło biurowe, obrotowe, czarne, sztuczna skóra Lumarko! | 889 zł |
Vida Obrotowe krzesło biurowe, różowe, sztuczna skóra | 631 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →