Nóż kuchenny Victorinox Swiss Classic 6.7233
Zdjęcia 4 |
Victorinox Swiss Classic 6.7233 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Swiss Classic 6.7233
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż VICTORINOX 6.7233.20 | 29 zł |
Victorinox VICTORINOX - Nóż do steków, ząbkowany 11 cm - czarny | 37 zł |
Victorinox Nóż do steków Victorinox 6.7233.20 | 25 zł |
Nóż Do Mięsa Steków Victorinox Swiss Classic 11 Cm | 22 zł |
Opcje kolorystyczne:
- Model 6.7232 - niebieski
- Model 6.7233 - czarny
PolecamyPorównaj w tabeli →