Zamrażarka do zabudowy Vestfrost VR-BF27912H1S
Zdjęcia 5 |
Vestfrost VR-BF27912H1S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vestfrost 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vestfrost.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vestfrost VR-BF27912H1S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zamrażarka szufladowa szafowa VESTFROST VR-BF27912H1S Kupuj z Rabatem 15 G | 4 049 zł |
Zamrażarka szafowa VESTFROST VR-BF27912H1S PROMOCJA 16 Taniej z kuponem ra | 4 049 zł |
Zamrażarka szufladowa szafowa VESTFROST VR-BF27912H1S Kupuj z Rabatem 15 G | 4 049 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →