Opryskiwacz VERTO 15G508
VERTO 15G508 15 l20 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VERTO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VERTO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VERTO 15G508
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VERTO Profesjonalny opryskiwacz tłokowy 20 l opryskiwacz ciśnieniowy oprys | 163 zł |
Verto Opryskiwacz ciśnieniowy 20L (15G508) | 153 zł |
Verto Verto Opryskiwacz ciśnieniowy 20 l | 138 zł |
Opryskiwacz ciśnieniowy ręczny Verto 15G508 (20 l) VRO-15G508 | 210 zł |
VERTO Opryskiwacz ciśnieniowy 20 L 15G508 | 163 zł |
Opryskiwacz ciśnieniowy 20 L | 151 zł |
Modyfikacje VERTO 15G508
Ceny na VERTO 15G508 |
---|---|---|---|---|
VERTO 15G507 | od 130 zł | 5 oferty | ||
VERTO 15G508 | od 138 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →