Niszczarka do papieru VeroTech VS-1010CC
VeroTech VS-1010CC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VeroTech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VeroTech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VeroTech VS-1010CC
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NISZCZARKA DOKUMENTÓW PAPIERU 1010CC RODO 21L OLEJ | 285 zł |
Niszczarka VeroTech VS-1010CC P-4 350 W | 289 zł |
Niszczarka ścinkowa Verotech VS-1010CC | 299 zł |
Niszczarka ścinkowa VEROTECH VS-1010CC | 320 zł |
Niszczarka dokumentów Verotech VS-1010CC, 350W, DIN P-4, niszczy zszywki, | 299 zł |
Niszczarka ścinkowa Verotech VS-1010CC | 360 zł |
Niszczarka ścinkowa Verotech VS-1010CC | 279 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →