Wentylator wyciągowy VENTS TT 125
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Modyfikacje VENTS TT 6
Dane techniczne
VENTS TT 125 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VENTS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VENTS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości wentylatora wyciągowego VENTS TT 125:
- Waga - 1,35 kg
- Pobór prądu - 0,27 A.
- Model TT 125 - brak dodatkowych funkcji i możliwości
- Model TT 125 T - posiada wyłącznik czasowy
- Model TT 125 Y - posiada regulator prędkości i kanałowy czujnik temperatury
- Model TT 125 Yn - posiada regulator prędkości oraz zewnętrzny czujnik temperatury (kabel 4 m)
Gdzie kupić VENTS TT 125
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wentylator kanałowy Lindab Cfd 125 mm | 180 zł |
Wentylator wyciągowy kanałowy 2-BIEGOWY 125 mm | 319 zł |
Wentylator kanałowy fi 125 230V 37W 280m3/h 37dB o przepływie mieszanym TT | 246 zł |
Wentylator kanałowy fi 125 230V 37W 280m3/h 37dB o przepływie mieszanym TT | 282 zł |
Tt 125 wentylator kanałowy Vents | 281 zł |
Wentylator kanałowy Lindab VENT4U 125mm | 180 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy