Wentylator wyciągowy VENTS PF 100
Modyfikacje VENTS PF 3
Dane techniczne
VENTS 100 PF |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VENTS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VENTS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości wentylatora wyciągowego VENTS 100 PF:
- Waga - 0,47 kg
- Pobór prądu - 0,085 A.
- Model 100 PF - silnik bez łożysk kulkowych
- Model 100 PF L - silnik z łożyskiem kulkowym
Gdzie kupić VENTS PF 100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vents Wentylator sufitowy okrągły fi 100 14W 34dB biały (100PF) | 71 zł |
Wentylator łazienkowy VENTS 100 PF L Vents Group | 85 zł |
Wentylator domowy fi 100 230V 98m3/h 14W 34dB sufitowy 100PF okrągły (NV 1 | 73 zł |
Zamknij
Polecamy