Wózek Valco Baby Snap 4 Sport
Zdjęcia 10 |
Valco Baby Snap 4 Sport
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie
Szerokość podwozia:52 cm
Waga po złożeniu:7.6 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Valco Baby Snap 4 Sport
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Valco Baby, Snap 4 Sport VS, Lekki Wózek spacerowy + Okrycie, Dove Grey | 1 499 zł |
Valco Baby, Snap 4 Sport VS, Lekki Wózek spacerowy + Okrycie, Coal Black | 1 399 zł |
Valco Baby, Snap 4 Sport VS, Lekki Wózek spacerowy + Okrycie, Cool Grey | 1 499 zł |
Valco Baby, Snap 4 Sport VS, Tailor Made, Lekki Wózek spacerowy, Charcoal | 1 599 zł |
Valco Baby, Snap 4 Sport VS Tailor Made, Lekki Wózek spacerowy, Denim | 1 599 zł |
Valco Baby, Snap 4 Sport VS Tailor Made, Lekki Wózek spacerowy, Grey Marle | 1 599 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wózka Valco Baby Snap 4 Sport:
- Maksymalne obciążenie 20 kg
PolecamyPorównaj w tabeli →