Czujnik domowy V-TAC VT-8094
Zdjęcia 9 |
V-TAC VT-8094 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog V-TAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele V-TAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup V-TAC VT-8094
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PIR czujnik ruchu z wyłącznikiem zmierzchowym 240 zasięg 10 m maksymalnie | 74 zł |
V-TAC Czujnik Ruchu V-TAC Narożny 240st 600W IP65 Biały VT-8094 | 65 zł |
Czujnik Ruchu V-TAC Narożny 240st 600W IP65 Czarny VT-8094 | 75 zł |
V-TAC, Czujnik ruchu narożny biały 240° IP65 600W VT-8094 6613 | 79 zł |
Czujnik Ruchu V-TAC Narożny 240st 600W IP65 Biały VT-8094 | 79 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →