Tablet
UleFone Armor Pad Lite 32 GB
Zdjęcia 4 |
UleFone Armor Pad Lite 32 GB
System:Android 13 Go Edition
Przekątna wyświetlacza:8 "
Rozdzielczość:1280x800 px
Pamięć:32 GB, RAM 3 GB
Procesor:MediaTek MT8766
Aparat:13 Mpx
Aparat przedni:5 Mpx
Pojemność baterii:7650 mAh
Materiał obudowy:tworzywo sztuczne
Waga:558 g
Złącze uSmart (podłączenie endoskopów E1, E02, mikroskopu C01). Konfigurowalny przycisk boczny. Dioda powiadomień LED. Wsparcie dla płatności zbliżeniowych. Tryb pracy w rękawiczkach.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Armor Pad Lite
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog UleFone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele UleFone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup UleFone Armor Pad Lite 32 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ulefone Armor Pad Lite tablet niełamliwy IP68/IP69K odporny na wstrząsy wy | 900 zł |
ULEFONE Tablet Armor Pad Lite 8 cali 3/32GB 7650 mAh czarny RTULE080AXBPAL | 640 zł |
Ulefone Armor Pad Lite 3/32GB WiFi Czarny TAB-AND-ULFN-003 | 549 zł |
ULEFONE Tablet Armor Pad Lite 8 cali 3/32GB 7650 mAh czarny 122238 | 646 zł |
ULEFONE Tablet Armor Pad Lite 8 cali 3/32GB 7650 mAh czarny 122238 | 640 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości tabletu UleFone Armor Pad Lite:
- Funkcja rozszerzenia pamięci RAM o 3 GB
PolecamyPorównaj w tabeli →