Kubek niekapek Twistshake Straw Cup 360
Zdjęcia 7 |
Twistshake Straw Cup 360 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Twistshake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Twistshake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Twistshake Straw Cup 360
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Twistshake, Kubek niekapek ze słomką, Pastelowy szary, 360 ml | 42 zł |
TwistShake Straw Cup kubek niekapek ze słomką 360ml pastel grey | 53 zł |
Twistshake Kubek niekapek ze słomką 360ml zielony | 42 zł |
TwistShake Straw Cup kubek niekapek ze słomką 360ml pastel green | 44 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →