Podstawka pod laptop Twelve South HiRise for MacBook (12-1222)
Wideo 7Zdjęcia 16 |
Twelve South HiRise for MacBook |
|
Regulowana wysokość (od 95 mm do 142 mm). Metalowy korpus.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Twelve South 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Twelve South.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Twelve South HiRise for MacBook
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ALOGIC Elite | 345 zł |
Podstawka pod laptopa Twelve South HiRise (HIRISE MACBOOK 12-1222) | 359 zł |
Podstawka na Apple MacBook TWELVE SOUTH HiRise | 379 zł |
Twelve South HiRise podstawka do MacBook Pro/Air 12-1222 - darmowy odbiór | 359 zł |
Twelve South HiRise | 378 zł |
TWELVE SOUTH Regulowana Podstawka do MacBooka Pro / Air - HiRise Pro | 599 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →