Pad Trust GXT-542 Muta Wireless Gaming Controller (24790)
Zdjęcia 13 |
Trust GXT-542 Muta Wireless Gaming Controller |
|
Wieloplatformowy bezprzewodowy gamepad współpracujący z komputerami PC i laptopami z systemem Windows, konsolą Nintendo Switch oraz smartfonami z systemami iOS i Android. Główną metodą połączenia jest klasyczna radiowa bezprzewodowa o zasięgu do 10 metrów. Alternatywnie możesz użyć odbiornika Bluetooth lub zwykłego kabla USB. Układ przycisków wykonano według wzoru popularnego obecnie, gdy do oznaczenia klawiszy używa się znanych wszystkim posiadaczom Xboksów symboli „ABXY”, a symetryczne ułożenie drążków i bocznych spustów raczej powtarza schemat Sony DualShock i Pady do gier DualSense.
Ze względu na dodatkowe sterowanie (uwaga: Turbo, Home, nawigacja itp.) łączna liczba przycisków w Trust GXT-542 Muta sięga 13 sztuk. Układ urządzenia implikuje możliwość zastąpienia 4-kierunkowego D-pada jedną z dołączonych wymiennych końcówek w stylu kontrolera Xbox Elite. Sam gamepad ma ergonomiczny kształt, boczne uchwyty pokryte są przyjemną w dotyku karbowaną powłoką, która nie pozwala na wyślizgnięcie się gamepada z dłoni podczas upalnego dnia lub szczególnie intensywnej sesji grania.
W porównaniu z innymi podstawowymi manipulatorami bezprzewodowymi, ten model wyróżnia się obecnością wbudowanych diod LED, które sygnalizują stan połączenia i niski poziom naładowania baterii. Aby uzyskać informację zwrotną od gracza, w obudowie wbudowano parę miniaturowych silników wibracyjnych, które reagują na działania gracza. Nie ma wbudowanych głośników ani gniazda słuchawkowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trust 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trust.
Kup Trust GXT-542 Muta Wireless Gaming Controller
Wszystkie ceny 11 →TRUST Kontroler TRUST GXT 542 Muta Czarny | 138 zł |
Trust Gamepad bezprzewodowy GXT 542 MUTA AGTRUS5K0000004 | 155 zł |
Trust Gamepad bezprzewodowy GXT 542 MUTA 107941 | 169 zł |
Trust GXT 542 Muta do PC, Nintendo Switch Bezprzewodowy/Przewodowy | 140 zł |
Trust Gamepad bezprzewodowy GXT 542 MUTA 107941 | 155 zł |
Uniwersalny gamepad na wszystkie platformy
Bezprzewodowy kontroler gier Trust GXT-542 Muta to niedrogie i uniwersalne rozwiązanie dla entuzjastów gier na różnych platformach. Obsługuje wiele metod połączenia, nadaje się do użytku z komputerami stacjonarnymi, smartfonami i konsolami przenośnymi, takimi jak Switch.
Elastyczność połączeń i długi czas pracy baterii
Kontroler może pracować zarówno drogą radiową z odbiornikiem USB, jak i poprzez Bluetooth, zapewniając swobodę ruchu w odległości do 8 metrów. Połączenie przewodowe przez USB C przydaje się podczas ładowania baterii, która na jednym ładowaniu może wytrzymać do 10 godzin.
Ergonomia i przyjazność dla środowiska
Wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego, wykonana częściowo z materiałów pochodzących z recyklingu, podkreśla odpowiedzialność marki za środowisko. Matowe wykończenie, uzupełnione błyszczącymi i perforowanymi elementami, zapewnia wygodny i pewny chwyt.
Dostosowanie do osobistych preferencji
Możliwość dostosowania za pomocą dodatkowych padów kierunkowych i sprzężenia zwrotnego wibracji sprawia, że bezprzewodowy kontroler gier Trust GXT-542 Muta można dostosować do indywidualnych wymagań użytkownika. Czyni to go atrakcyjnym wyborem w segmencie budżetowym dla graczy poszukujących niezawodnego i wszechstronnego gamepada.