Trust GXT 115 Macci Wireless
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Trust GXT 115 Macci Wireless |
|
Reprezentant serii gamingowej GXT firmy Trust to bezprzewodowy manipulator klasy podstawowej. Podłużne klawisze główne sprawiają, że symetryczna bryła modelu przypomina nietoperza. Urządzenie zasilane jest jedną baterią AA, której naładowanie wystarcza nawet na 3 miesiące działania. Bezprzewodowa mysz Trust GXT-115 Macci jest w stanie reagować na polecenia użytkownika z odległości do 10 metrów od odbiornika USB.
Czujnik optyczny z pięcioma poziomami regulacji rozdzielczości (od 800 do 2400 DPI) pozwoli znaleźć równowagę pomiędzy szybką reakcją, a precyzyjnym ruchem kursora. Dodatkowo możesz zmieniać aktualne wartości „w biegu” za pomocą osobnego przycisku. Ale nie ma możliwości zmiany funkcji klawiszy lub kółka przewijania do zadań związanych z grami, a także żadnego oprogramowania do konfigurowania manipulatora.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trust 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trust.
Kup Trust GXT 115 Macci Wireless
Wszystkie ceny 6 →TRUST Mysz bezprzewodowa TRUST GXT 115 Macci Czarny | 77 zł |
Mysz TRUST GXT115 Macci | 77 zł |
Mysz TRUST GXT115 Macci 22417 | 77 zł |
Mysz dla graczy TRUST GXT 115 Macci, 2400 DPI | 45 zł |
Trust GXT 115 Macci Bezprzewodowa mysz gamingowa // WYSYŁKA 24h // DOSTAWA | 59 zł |