Karm dla psów Trixie Soft Snack Happy Hearts (31497)
Zdjęcia 3 |
Trixie Soft Snack Happy Hearts 500 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trixie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trixie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Trixie Soft Snack Happy Hearts
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Trixie Soft Snack Happy Hearts 500 g | 41 zł |
Trixie Przysmaków dla psów HAPPY hearts BARANEK (trixie) - 500g | 19 zł |
TRIXIE Przysmak dla psa Happy Hearts 500g | 21 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →