Toster TRISTAR SA-3065
Zdjęcia 6 |
TRISTAR SA-3065 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TRISTAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TRISTAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TRISTAR SA-3065
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tristar SA-3065 opiekacz do kanapek 4 kanapki jednocześnie powłoka zapobie | 152 zł |
Tristar Opiekacz do kanapek SA-3065 | 157 zł |
Tristar Xl 30 1300w Sandwich Maker Posrebrzany SA-3065 | 164 zł |
Duży 4-częściowy opiekacz do kanapek toster na 4 kanapki 26 x 24 cm 1300 W | 167 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →