Opona letnia Triangle EffeXSport TH202 225/55 R17 101Y
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Triangle EffeXSport TH202 225/55 R17 101Y 225/55 R17 101 Y |
|
Letnie opony osobowe klasy UHP (Ultra High Performance) od słynnego chińskiego producenta opon pierwszej klasy – Triangle. Model posiada tradycyjny układ z asymetryczną rzeźbą bieżnika oraz czterema kanałami objętościowymi odprowadzającymi wodę na całym obwodzie powierzchni styku. Duże, sztywne bloki bieżnika opony poprawiają prowadzenie pojazdu przy dużych prędkościach i poprawiają skuteczność hamowania.
Praca wielu nacięć na klockach bieżnika ma także na celu zwiększenie właściwości trakcyjnych i hamowania. Triangle EffeXSport TH202 225/55 R17 101Y równie dobrze zachowuje się zarówno na suchym, jak i na mokrym asfalcie - w mniej więcej połowie produkowanych standardowych rozmiarów modelowi przypisuje się najwyższą ocenę „mokrego” sprzęgła A. Pod pozostałymi względami opona charakteryzuje się m.in. wrażliwe reakcje na polecenia kierowania, dobre wskaźniki odporności na zużycie i niski poziom hałasu podczas toczenia. Gumę z rozciągliwością można zaliczyć do segmentu niedrogich opon letnich o sportowym charakterze.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Triangle 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Triangle.
Kup Triangle EffeXSport TH202 225/55 R17 101Y
OPONY PNEUMATYCZNE TRIANGLE 225/55 R17 101Y EFFEX SPORT CBPTH20222J17YFJ | 454 zł |
Triangle Effexsport TH202 (225/55 R17 101Y) CBPTH20222J17YFJ | 397 zł |
Opona Triangle 225/55R17 TH202 101Y XL RG - opony letnie CBPTH20222J17YFJ | 246 zł |
Modyfikacje Triangle EffeXSport TH202 225/55 R17 101Y
Ceny na Triangle EffeXSport TH202 225/55 R17 101Y |
---|---|---|---|---|
Triangle EffeXSport TH202 225/55 R17 101Y | od 246 zł | 3 oferty |