Bateria wodociągowa Tres Kitchen-exclusive 06254201
Zdjęcia 4 |
Tres Kitchen-exclusive 06254201 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tres 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tres.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tres Kitchen-exclusive 06254201
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TRES 6254201 TRES MAX Bateria zlewozmywakowa stojąca, wysokość 418mm - 062 | 925 zł |
Bateria stojąca TRES jednouchwytowa kuchenna Chrom 06254201 | 913 zł |
Bateria kuchenna Tres Top chrom 06254201 | 925 zł |
TRES 06254201OM Max bateria kuchenna złoty mat | 1 368 zł |
Bateria stojąca TRES jednouchwytowa kuchenna 24-K Matowe Złoto 06254201OM | 1 827 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →