Bateria wodociągowa Tres Fuji XXL 28180301
Zdjęcia 6 |
Tres Fuji XXL 28180301 |
|
Mikser generuje hałas nie większy niż 20 dB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tres Fuji XXL 28180301
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TRES 28180301 FUJI Grifo Monomando Caño XXL Lavabo Color Cromo | 1 097 zł |
TRES 28180301NM FUJI Grifo Monomando Caño XXL Lavabo Color Negro Mate | 1 703 zł |
TRES 28180301OPM FUJI Grifo Monomando Caño XXL Lavabo Color Oro Rosa Mate | 2 199 zł |
TRES 28180301AC FUJI Grifo Monomando Caño XXL Lavabo Color Acero | 1 703 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →