Rower Trek Madone SLR 7 Gen 7 2023 frame 54
Zdjęcia 16 |
Trek Madone SLR 7 Gen 7 2023 frame 54 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trek 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Trek Madone SLR 7 Gen 7 2023 frame 54
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Trek Madone SLR 7 Gen 7 2024 Viper Red 54cm | 51 999 zł |
Rower szosowy Trek Madone SLR 7 Gen 7 | 51 999 zł |
Trek Madone SLR 7 Gen 7 2024 Deep Smoke 54cm | 51 999 zł |
Trek Madone SLR 7 Gen 7 2024 Metallic Red Smoke to Red Carbon Smoke 54cm | 51 999 zł |
Modyfikacje Trek Madone SLR 7 Gen 7 2023 frame 54
Ceny na Trek Madone SLR 7 Gen 7 2023 frame 54 |
---|---|---|---|---|
Trek Madone SLR 7 Gen 7 2023 frame 47 | od 51 999 zł | 1 oferta | ||
Trek Madone SLR 7 Gen 7 2023 frame 50 | od 51 999 zł | 3 oferty | ||
Trek Madone SLR 7 Gen 7 2023 frame 52 | od 51 999 zł | 3 oferty | ||
Trek Madone SLR 7 Gen 7 2023 frame 54 | od 51 999 zł | 4 oferty | ||
Trek Madone SLR 7 Gen 7 2023 frame 56 | od 51 999 zł | 3 oferty | ||
Trek Madone SLR 7 Gen 7 2023 frame 58 | od 51 999 zł | 3 oferty | ||
Trek Madone SLR 7 Gen 7 2023 frame 60 | od 51 999 zł | 3 oferty | ||
Trek Madone SLR 7 Gen 7 2023 frame 62 | od 51 999 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →