Rower Trek FX 3 Disc Equipped Stagger 2023 frame L
Zdjęcia 16 |
Trek FX 3 Disc Equipped Stagger 2023 frame L |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trek 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Trek FX 3 Disc Equipped Stagger 2023 frame L
Ceny na Trek FX 3 Disc Equipped Stagger 2023 frame L |
---|---|---|---|---|
Trek FX 3 Disc Equipped Stagger 2023 frame L | od 4 699 zł | 2 oferty | ||
Trek FX 3 Disc Equipped Stagger 2023 frame M | od 4 451 zł | 3 oferty | ||
Trek FX 3 Disc Equipped Stagger 2023 frame S | od 4 451 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →