Odżywka białkowa Trec Nutrition Casein 100 1.8 kg
Trec Nutrition Casein 100 1.8 kg 0.6 kg1.8 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trec Nutrition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trec Nutrition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Trec Nutrition Casein 100 1.8 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Trec Casein 100 1800GNajwyższej jakości kazeina micelarna której zastosowanie przed snem chroni tkankę mięśniową przed nocnym katabolizmem wpływa pozytywnie także na szybkość regeneracji organizmu oraz wspiera jego rozwój dzięki wyjątkowej kinetyce przyswajania utrzymuje się we krwi nawet do godzin od momentu przyjęcia porcji producent zadbał dopracowany smak rozpuszcz... więcejalność postaw na sprawdzone rozwiązanie czysta kazeina micelarna ndash idealne źródło białka na noc zawiera niewielkie ilości węglowodanów tłuszczów pozyskiwana jest przy wykorzystaniu specjalnej technologii produkcji zapewniającej zachowanie nienaruszonych miceli kazeinowych ogranicza katabolizm nocny chroniąc tym samym tkanki przed rozpadem utrzymuje się we krwi nawet do godzin od spożycia gęsta konsystencja puddingu wpływa pozytywnie na poczucie sytości bardzo dobrze smakuje nie przysparza problemów rozpuszczalnośc Budujmase.plZłóż skargę | 230 zł |
Kazeina Casein 100 - Idealne Białko Na Noc - Śmietankowo-waniliowy - 1800Opis kazeiny casein 100 casein 100 to suplement diety zawiera substancję słodzącą casein 100 to odżywka wysokobiałkowa która swoim składzie zawiera kazeinę micelarną kazeina micelarna jest wzorcowym źródłem pełnowartościow Trec.plZłóż skargę | 230 zł |
Kazeina Casein 100 - Idealne Białko Na Noc - Truskawkowo-bananowy - 1800 gOpis kazeiny casein 100 casein 100 to suplement diety zawiera substancję słodzącą casein 100 to odżywka wysokobiałkowa która swoim składzie zawiera kazeinę micelarną kazeina micelarna jest wzorcowym źródłem pełnowartościow Trec.plZłóż skargę | 230 zł |
Modyfikacje Trec Nutrition Casein 100
Ceny na Trec Nutrition Casein 100 |
---|---|---|---|---|
Trec Nutrition Casein 100 0.6 kg | od 90 zł | 5 oferty | ||
Trec Nutrition Casein 100 1.8 kg | od 230 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 200 zł
nocny (długi), kazeina, dawka: 30 g, białko - 24 g, 107 kcal, waga: 1000 g, dawek 33
od 189 zł
nocny (długi), kazeina, dawka: 30 g, białko - 23 g, 107 kcal, waga: 1000 g, dawek 33
od 219 zł
nocny (długi), kazeina, dawka: 30 g, białko - 22 g, 105 kcal, waga: 2270 g, dawek 75
od 180 zł
nocny (długi), kazeina, dawka: 33 g, białko - 24 g, 120 kcal, waga: 900 g, dawek 27, „Produkt roku”
od 170 zł
nocny (długi), kazeina, dawka: 20 g, białko - 17.53 g, 74 kcal, waga: 908 g, dawek 45
od 72 zł
izolowane białko, serwatkowe, 908 / 2000 g, dawek 30 / 67 szt., 30 g, białko - 25.5 g, 109 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 7 zł
złożony, koncentrat, nocny (długi), serwatkowe / kazeina / sojowe, 80 / 1920 g, dawek 1 / 24 szt., 80 g, białko - 25.1 g, 253 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 6 zł
izolowane białko, serwatkowe, 25 - 2270 g, dawek 1 - 90 szt., 25 g, białko - 22 g, 94 kcal, Kraj pochodzenia: USA
od 65 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe / sojowe, 750 / 2000 g, dawek 25 / 67 szt., 30 g, białko - 22 g, 105 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 277 zł
hydrolizat, serwatkowe, 1589 g, dawek 40 szt., 39 g, białko - 30 g, 140 kcal, Kraj pochodzenia: USA
od 44 zł
koncentrat, serwatkowe, 700 - 3000 g, dawek 14 - 60 szt., 50 g, białko - 35 g, 193 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 51 zł
koncentrat, serwatkowe, 908 - 4080 g, dawek 27 - 124 szt., 33 g, białko - 23.1 g, 109 kcal, Kraj pochodzenia: Polska