Pamięć RAM Transcend DDR3 SO-DIMM 1x4Gb TS512MSK64V3N
256 zł Kup! TANIA DOSTAWA ! - ! Transcend 4GB DDR3 1333MHz CL9 SODIMM 204 PIN - PACZKOwww.net-s.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Transcend TS512MSK64V3N |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend DDR3 SO-DIMM 1x4Gb
Ceny na Transcend DDR3 SO-DIMM 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Transcend DDR3 SO-DIMM 1x4Gb TS512MSK64V1N | od 215 zł | 2 oferty | ||
Transcend DDR3 SO-DIMM 1x4Gb TS4GAP1066S | od 165 zł | 1 oferta | ||
Transcend DDR3 SO-DIMM 1x4Gb TS512MSK64V3H | od 171 zł | 1 oferta | ||
Transcend DDR3 SO-DIMM 1x4Gb TS512MSK64V3N | od 256 zł | 1 oferta | ||
Transcend DDR3 SO-DIMM 1x4Gb TS512MSK64W6H | od 123 zł | 2 oferty | ||
Transcend DDR3 SO-DIMM 1x4Gb TS512MSK64W6N | od 216 zł | 2 oferty | ||
Transcend DDR3 SO-DIMM 1x4Gb TS8GAP1600S | od 1 043 zł | 1 oferta |
Polecamy