Оперативна пам'ять Transcend DDR3 SO-DIMM 1x4Gb TS4GAP1066S
Transcend TS4GAP1066S |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Transcend DDR3 SO-DIMM 1x4Gb
Ціни на Transcend DDR3 SO-DIMM 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Transcend DDR3 SO-DIMM 1x4Gb TS512MSK64V1N | від 215 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend DDR3 SO-DIMM 1x4Gb TS4GAP1066S | від 165 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend DDR3 SO-DIMM 1x4Gb TS512MSK64V3N | від 256 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend DDR3 SO-DIMM 1x4Gb TS512MSK64V3H | від 170 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend DDR3 SO-DIMM 1x4Gb TS512MSK64W6N | від 216 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend DDR3 SO-DIMM 1x4Gb TS8GAP1600S | від 1 043 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend DDR3 SO-DIMM 1x4Gb TS512MSK64W6H | від 123 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →