Switch TP-LINK TL-SG1008D
Wideo 24Zdjęcia 7 |
TP-LINK TL-SG1008D 5 GE8 GE |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK TL-SG1008D
Wszystkie ceny 36 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TP-Link TL-SG1008D 8-portowy Gigabit/przełącznik sieciowy do 2000 Mbit/s e8 portów Gigabit-RJ45 z funkcją automatycznego strojenia i Auto-MDI/MDIX.
Ethernet z funkcją oszczędzania energii.
Plastiko... więcejwa obudowa do montażu na stole lub na ścianie.
Plug and Play, nie wymaga konfiguracji.
Zakres dostawy: TP-Link TL-SG1008D 8-portowy przełącznik Gigabit Desktop, adapter sieciowy AC, przegląd szybkiego uruchomienia Amazon.plZłóż skargę | 83 zł |
TP LINK Przełącznik TP-LINK TL-SG1008D Czarny8 portowy gigabitowy przełącznik Tp-Link Tl-Sg1008D umożliwia łatwe zwiększenie przepustowości sieci Ethernet do połączeń gig... więcejabitowych. Dzięki niemu możesz zwiekszyć prędkość połączeń do serwerów i innych ważnych połączeń w sieci. Przełącznik Tl-Sg1008D jest urządzeniem energooszczędny MediaMarkt.plZłóż skargę | 89 zł |
TP-LINK SG1008D switch 8x1GbE Desktop NUTPLSW8P018 portowy gigabitowy przełącznik TP-LINK TL-SG1008D umożliwia łatwe zwiększenie przepustowości sieci Ethernet do połączeń... więcejgigabitowych. Dzięki niemu możesz zwiekszyć prędkość połączeń do serwerów i innych ważnych połączeń w sieci. Przełącznik TL-SG1008D jest urządzeniem energooszczędny Zadowolenie.plZłóż skargę | 89 zł |
TP-Link TL-SG1008D NET-WRPN-TPL-038Tp-Link TL-SG1008D - Przełącznik typu desktop, 8 portów Gb 8 portów RJ45 Gb (automatyczna negocjacja szybkości połączeń, auto... więcejmatyczne krosowanie Auto MDI / MDIX) Technologia Green Ethernet, oszczędność energii do 80% Niezawodną transmisję zapewnia kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x) Obudowa plastikowa typu desktop, możliwy montaż na ścianie Brak konieczności konfiguracji dzięki funkcji plug and play Zastosowanie produktu 8 portowy gigabitowy przełącznik TP-LINK TL-SG1008Dumożl Komputronik.plZłóż skargę | 89 zł |
Switch TP-LINK TL-SG1008D8 portowy gigabitowy przełącznik TP-LINK TL-SG1008D umożliwia łatwe zwiększenie przepustowości sieci Ethernet do połączeń gig... więcejabitowych. Dzięki niemu możesz zwiekszyć prędkość połączeń do serwerów i innych ważnych połączeń w sieci. Przełącznik TL-SG1008D jest urządzeniem energooszczędny Electro.plZłóż skargę | 86 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Switch TP-Link TL-SG1008D Przełącznik typu desktop 8 portów 10/100/1000Mb/s unboxing first look
31 lipca 20182 860 przegląd
Mic Makes - A Review Video TP-LINK TL-SG1005D
29 marca 2022226 przegląd
TP-Link 8-Port Gigabit Desktop Switch TL-SG1008D - Unboxing & Detailed Review | 3400 PKR | Pakistan.
3 października 20212 280 przegląd
tp-link TL-SG1005D
19 września 2022973 przegląd
TP-Link Gigabit Desktop Switch TL-SG1005D
16 lipca 20212 062 przegląd
Tp-link 5-Port Gigabit Desktop Switch TL-SG1005D| Improved internet speed | AKOvlogs
12 listopada 2022206 przegląd
TP-Link TL-SG1008D 8 Port Gigabit Switch Review
11 grudnia 20222 862 przegląd
TP-Link Switch (TL-SG1008D) Unboxing 101
18 listopada 2015298 przegląd
TP-LINK durability test part2. | TL-SG1005D | #Shorts |
20 lipca 2021135 przegląd
TPLink TL-SG1005D 5port Gigabit Switch
14 grudnia 2018274 przegląd
TP-LINK durability test part1. | TL-SG1005D | #Shorts |
15 lipca 2021791 przegląd
Memory4Less.com Offers TL-SG1005D TP-Link 5-Ports RJ-45 10/100/1000Mbps Gigabit Desktop Switch
29 września 2020160 przegląd
TP- LINK ( TL-SG1008D 8-PORT GIGABIT ETHERNET UNMANAGED DESKTOP SWITCH ) UNBOXING
25 września 2020323 przegląd
Unboxing TP-Link TP-SG1008D 8 Port Gigabit Ethernet Switch | Simillion
5 października 2015366 przegląd
TP-LINK 8-Port Gigabit Unmanaged Switch Unboxing & Teardown (TL-SG1008D)
3 sierpnia 20164 553 przegląd
TP-Link 8-Port Gigabit Switch Unboxing (SG-1008D)
11 kwietnia 20182 279 przegląd
TP-Link TL-SG1005D Gigabit Ethernet Switch Unboxing, Speedtest & Comparison
28 lipca 201929 382 przegląd
TP-LINK 8 PORT GIGABIT SWITCH TL-SG1008D INSTALLATION & EASY SETUP!
21 września 2020109 670 przegląd
TP-Link 8 port gigabit lan switch TL-SG1008D Unboxing and Speedtest
18 grudnia 20219 824 przegląd
TP Link Gigabit Desktop Switch TL SG1005D
1 listopada 2014417 przegląd
TP-Link TL-SG1008D 8-Port Gigabit Desktop Switch | Network Switch Hub #tplink
28 września 2023209 przegląd
Unboxing 8-Port Gigabit Desktop Switch TP-Link TL-SG1008D
24 stycznia 20184 199 przegląd
TP-LINK TL-SG1008D Switch Unboxing and Review
13 marca 201429 111 przegląd
TP-LINK 5-Port Gigabit Desktop Switch (TL-SG1005D) Review
24 czerwca 201444 880 przegląd
Modyfikacje TP-LINK TL-SG1008D
Ceny na TP-LINK TL-SG1008D |
---|---|---|---|---|
TP-LINK TL-SG1005D | od 56 zł | 21 oferta | ||
TP-LINK TL-SG1008D | od 80 zł | 37 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 102 zł
zarządzalny warstwy 2 (L2), biurkowy, Ethernet: 1 Gb/s 8 szt., VLAN, bez PoE